Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Březen 2009

17.bleskovka!

29. března 2009 v 16:18 bleskovky
1)Ahooj
2)jak je?
3)Hlásneš pls tady a tady? jsem tam jako nikoolla
4)kolikáté to byly hlasy?
5)Víš kdo je na obrázku?
6)Kdo? xD
7)Co na diplom?
8)Tak paaa

♥SB Juli Watson a Mája

29. března 2009 v 15:58 moje SB
Mája-super blog o Twilight :)

Juli Watson-krásný blog o Harry Potterovi!

Tady jsou diplomky :):

Pro Máju:

pro Juli Watson:

slaví Brendan Gleeson

29. března 2009 v 15:11 Alastor Moody (Pošuk Moody) - Brendan Gleeson

Dnes oslavuje své 54 narozeniny herec Brendan Gleeson, který si v HP zahrál postavu Alastora Pošuka Moodyho.
všechno nejlepší :)


Vrátí se Cleménce do Relikvií?

29. března 2009 v 15:09 Fleur Delacourová - Cleménse Poésy
Mnoho fanoušků z celého světa zajímá to, zda se francouzská herečka Cleménce Poésy vrátí do posledního pokračování filmu Harry Potter a Relikvie Smrti a zda tedy naposledy stvární postavu Fleur Delacour. Stránka UHP z tohoto důvodu oslavila hereččinu agenturu a požádala ji o vyjádření na téma jejího možného comebacku.
Oficiální stanovisko zní takto: "Cleménce Poésy očekává, že si zahraje Fleur i v Relikviích Smrti, ale zatím to nemůžeme definitivně potvrdit. Je ale však velmi pravděpodobné, že si svou úlohu zopakuje."


Rhys Ifans- představitel Xenophiliusa Láskoráda?

29. března 2009 v 15:05 Harry Potter a Relikvie smrti
Rhys Ifans(známý jako Spike z filmu Notting Hill), včera27.3 2009) večer navštívil Pátkovou noc s Jonathan Rossem, kde se zmínil také o účinkovaní v sedmém pokračování Harry Potter ságy, v Relikviích Smrti. Jde o postavu trochu poblázneného Xenophiliusa Lovegooda, mimochodem otce Harryho dobré kamarádky Luny.

--
harrypotter-world.blog.czEmmina bunda pro charitu

29. března 2009 v 14:59 Emma - news
Včera jsem sem dávala článek, že Emm udělala bundu pro charitu. Ted se na ni můžete podívat :):

Nikki - MTV interview

29. března 2009 v 14:51 Nikky Reed - Rosalie Hale
SANTA MONICA, California - Není to lehké, být nejkrásnější ženou na světe. Není to žádné naparování, když zosobňujete jednu z nejmilovanějších charakterů z Twilight sérií napsaných Stephenie Meyer. Ale v těchto dnech, Nikki Reed se těší na vynadání milionem lidí znova a znova.

photoshoot k USA Today

29. března 2009 v 14:48 Kristen Stewart
Tyhle fotky jsou sice starší ale tentokrát bez vodoznaku :)7 otázek pro Kristen

29. března 2009 v 14:37 Kristen StewartTakže, v Adventureland, jste 'sebekritická' , jak říkáte? "Nikdy jsem se nepotkala s tak introvertní a sebekritickou dívkou v zábavním parku. (smích) Mám k ní vztah,protože mám ráda role,které byly napsány celé ... je snadné říct co bylo správné a co špatné.Můžu si představit co by chtěla, jaké to je nemít mámu a tátu,kteří by vás ujistili,že jste chytřejší než jiní lidé."

Počkejte sekundu, "masochistický?" "Nemyslím,že je příliš nadšená randěním se starším chlápkem.Já myslím,že je to masochystické...Je to pro ni východ, něco co může jít dělat, je to hloupé,ale zábavné.I přesto na to není hrdá a stydí se za to. "

Chtěla by jste raději: praci na hrách nebo na koních? "To je nejistá věc,protože víc lidí souhlasí s hrami,ale z fyzického hlediska si mě jízdy nežádají.Raději bych byla správce, žádný vtip.Raději bych čistila každý nepořádek a nemusela mluvit s nimi a pracovat na jejich jízdách."

Láska Kristen Stewart k Robertu Pattinsonovi

29. března 2009 v 14:24 Kristen Stewart
Kristen Stewart se přiznala,že miluje scénu odehrávající se na louce s Robertem Pattinsonem,protože tam začíná vztah Belly a Edwarda. Pro Kaleb Nation Kris řekla: "Já opravdu miluji scénu z louky, všichni z nich mají málo titulů právě teď."Je to opravdu napjaté,zoufalé a upřímné. "A to je jako začátek vztahu." Myslíme si,že je opravdu 'cool',že Kristen zvolila scénu z louky za nejlepší.Ta je totiž také naším favoritem. Rob a Kristen jsou tak dobří na obrazovce,že si nemůžeme pomoct přestat přemýšlet jaké by bylo,kdyby měli schůzku i ve skutečném životě.
Emma's style 0.1

28. března 2009 v 11:47 Emma - avatary
RACHEL BILSON

http://i201.photobucket.com/albums/aa46/EmmaWatsonsWorld/Emma%20Watson/emra_01.pngInterview s Nikki

28. března 2009 v 11:32 Nikky Reed - Rosalie Hale
"Rosalie se cítí opravdu silná ve své nenávisti k Belle" šklebí se 20-letá hollywoodská herečka, která se vrací k druhému dílu Twilight ságy, New Moon. "Tento týden pokračujeme v natáčení" řekla. "Je to bizarní. Je to samozřejmé, že jsem schopna to udělat, protože je to má role. Ale je to opravdu k smíchu."
Mluví o jejím opravdovém přátelství mezi ní a její nejlepší kamarádkou Kristen Stewart - ostrý kontrast mezi jejím charakterem a charakterem Kristen Stewart, Bellou. Fanoušci po celém světe nenávidí Reed pro její krutost na Bellu, ale ve skutečnosti se duo Kristen a Nikki vydali do Afriky na natáčení nového filmu "K-11", mezi natáčením Twilight pokračování.
"Kristen je má nejlepší kamarádka" řekla. "Na natáčení pracuji s opravdu skvělými lidmi, velmi kreativními lidmi a jsou tu miliony lidí, kteří četli tuto sérii a milují tuto sérii. Jsem tam se svou nejlepší kamarádkou, nemůžu myslet na nic lepšího."


rozhovor s Robertem pro Moviefone!

28. března 2009 v 11:14 Robert Pattinson
Slyšel jsem, že všechny online drby o sobě sleduješ?
Četl jsem je a myslel jsem si, že jsou to blobsti. Říkal jsem si "Bože, vypadám jako nějaký zatracenec!"

Takže to není pravda?
No, občas ano. Předtím jsem na to byl zvyklý. A pak, dívám se jen na negativní věci. Já bych chtěl jen vědět, kdo něco negativního říká, chci si pamatovat jejich jména. Zapsal bych si je do mé černé knížky. [smích]
(celý rozhovor v článku)
↓↓↓

Rob se nezúčastní Kids Choice Awards!

28. března 2009 v 11:09 Robert Pattinson
Robert Pattinson je na seznamu lidí, kteří by se měli zúčastnit akce s názvem "Kids Choice Awards", ale podle včerejšího vyjádření pořadatelů, Rpattz akci nenavštíví. Aktuálně je zaneprázdněný natáčením filmu "New Moon". A pravděpodobně také více chráněný. Zatraceně, opravdu!