Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Březen 2009

Robert zraněný při natáčení New Moon? Blbost!

26. března 2009 v 20:01 Robert Pattinson
Před dvěma dny byl zvěřejněn článek, že Rob utrpěl zranění hlavy při natáčení filmu New Moon. Příčinou prý bylo, že Robertovi spadla na hlavu jakási kovová reklamní tabule. Nicméně je to všechno zcela nepravdivé! Představitelé potrvdili, že se nejedná o skutečnost.

"Toto tvrzení je zcela nepravdivé. Robert nebyl v žádném případě zraněn a k žádnému podobnému příběhu nedošlo." Uvedl Robertův mluvčí.

Harry,Ron a Hermioa xD

26. března 2009 v 18:52 Harry Potter a Fénixův řád
Tak jsem se trochu nudila a udělala takovou malou scénu jak se Ron,Hermiona a Harry baví o tom jak se Harry líbal s Cho..no snad se vám do bude líbit xD
Jinak za obrázky vděčím mému SB Jiminceee. Děkuji moc!!


Nové fotky Toma z filmu 13 Hours

26. března 2009 v 16:24 Draco Malfoy - Tom Felton

Objevili se nové fotky k filmu 13 hours,kde hraje i Tom Felton jednu z hlavních rolí.A to přímo z natáčení a maskérny.Móda a univerzity

26. března 2009 v 15:25 rozhovory

Magazín Io Donna udělal rozhovor s Emmou. Povídání je hlavně o módě, univerzitách a filmových projektech. Padla i zmínka o bestselleru Stmívání.

Chtěla bys dostat roli ve Stmívání?
"Neměla jsem čas Stmívání číst. Ale myslím, že si to přečtu, protože se o tom stále víc hovoří."

Pracuješ a studuješ. Začínaš navštěvovat univerzitu...
"Je to vzrušující část mého života. Už jsem vyrostla, ale je trochu strašidelné, že budu muset být mimo svůj domov. Zatím jsem si zvolila univerzitu v Americe, ale nevím jistě, jestli tam chci jít."

Proč do Ameriky? Nemáš náhodou Oxford a Cambridge blízko domova?
"V Americe se můžete přihlásit na 4 různé předměty a potom si vybrat jednu specializaci. Zato v Anglii můžete navštěvovat jeden předmět po dobu 3 let. Je to omezené."

Pro britský tisk jsi módnou senzací. Mohla bys popsat svůj styl?
"Jsem Londýňanka, počasí je tu trochu studené. To podporuje francouzský styl. Je to kombinace ulice s venkovem. Tak se mi to líbí. Moje máma tento vkus má a právě od ní jsem se hodně naučila."

A od Kate Moss?
"Ona má příliš velkolepý styl. Okamžite můžete vidět, že má hodně šatů, které stále střídá."

Co si myslíš o trendu, v kterém chtějí být všechny ženy štíhlé?
"Myslím si, že to nikomu neprospívá. Nemám ráda diety, zato ráda vařím a jím. Umím udělat velmi dobrý koláč s borůvkami a mandlemi a žádná dieta mi to nezakazuje."
Robert v Memoirs

25. března 2009 v 20:45 Robert Pattinson

Robert Pattinson, který se objevil v romantickém filmu "Twilight" od Summit Ent., si možná zahraje v dalším příběhu o nešťastném milenci v nově chystaném projektu s názvem "Memoirs", na kterém se podílí právě Summit

Pattinson, který ztvárňuje roli upíra Edwarda Cullena ve filmu "Twilight" a v dalším pokračování "New Moon", bude brzy jednat o nové projektu, u kterého se zvažuje Allen Coulter jako režisérka.

"Memoirs" založený na originálním scénáři od Willa Fetterse, který bude přepsán Jenny Lumet (podílela se například na filmu "Rachel Getting Married"), je příběh o dvou milencích, kteří znovu našli vztah, který je ale ohrožen a musí bojovat s různými rodinnými tragédiemi.

Allen Coulter, která režisérovala film "Hollywoodland" a byla nominována šestkrát na cenu Emmy pro práci na HBO (The Sopranos) a FX (Damages), je v jednání v tomto projektu.Becoming Edward

25. března 2009 v 19:48 Stmívání
Tím, že včera už bylo vydané Twilight DVD, objevují se nové a nové videa, které najdete právě na tomto DVD

Další new SB ♥

25. března 2009 v 18:58 moje SB
Tyhle SBéčka mám už sice přidané dýl ale až ted jsem udělala diplomy:D
Tady jsou:

Hermione-super blog o Harrym Potterovi a Twilight :)
Jane-další super blog o Twilight :)
Ninulina-krásný bloček o twilight a Avril Lavigne :)

A tady jsou diplomky snad se budou líbit :D :
(click na celý článek)
↓↓↓

2.bublina

24. března 2009 v 21:13 bubliny
1.Co si asi Emma myslí?
2.Co na diplom?Adventureland Poster and Trailer

24. března 2009 v 17:58 Kristen Stewart
Nový film Advetureland měl sice před pár dny (16/2/09) v Los Angeles premiéru, ale i tak se dneska objevil nový trailer a taky nový poster, který byl zatím vidět jen na fotkách z premiéry. Zatím je ale v celkem malé velikosti a ve špatné kvalitě.


Trailer v celém článku
↓↓↓


Konec třídění SBé

24. března 2009 v 17:35 moje SB
Tak už mám vytříděné SBé. Neopadlo to zrovna dobře z 35 SBéček mám 28, ale asi 3 si mě smazali takže to docela de. Třídila jsem tím způsobem že jsem si nechala SBéčka který se zapsali nebo aspon chodili na můj blog. Takže tady jsou SB co si nechávám:´
(click na celý článek)
↓↓↓

Prosím o hlásky!!

24. března 2009 v 16:25 blog
Ahojky jsem v 2.kole SONB zdev 3.kole SONB zdea ještě v 1.kole SONHPH tady. Já vím že je toho docela dost alw moc vás prosím o hlásky. Pokud chcete tak napiště do komentřářů kolikátý to byl hlas a já vám udělám diplom(napiš co na něj)
Děkuju moc všem co hlásnou!!!!!!!!!!

Návštevnost (16.3. 2009 - 22.3. 2009)

24. března 2009 v 16:04 blog
Pondeli: 17
Utery: 31
Streda: 17
Ctvrtek: 34
Patek: 37
Sobota: 41
Nedele: 33

Celkem: 210