Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Březen 2009

Návštěva natáčení Relikvií a obraz Brumbála

15. března 2009 v 11:12 Harry Potter a Relikvie smrti
Žáci z Parmiter's School z Watfordu navštívili natáčení Relikvií smrti z důvodu charitativní akce.
Žáci přijeli do Leavesdenských studií, kde jim trenéři zvířat ukázali sovy a psa, který hrál Tesáka. Dále viděli přímo kousek z natáčení a Brumbálovu pracovnu s jeho portrétem, který aktuálně spí. Dále se setkávají s hlavním triem a herci mluví o přínosu této akce.
Falešná zpráva!

15. března 2009 v 11:09 Harry Potter a Princ dvojí krve
Na některých stránkách, zabývajících se Harry Potterem, se objevila zpráva o novém testovacím promítání, a o tom, že fanoušci nebyli nadšeni.


Warner Bros vydal prohlášení, že celá zpráva se nezakládá na pravdě, a že testovací promítání bylo jedinné, a to v Chicagu před několika měsíci.Adventureland Still

12. března 2009 v 19:41 Kristen Stewart
Na internetu se objevily další fotky z nového filmu Adventureland a je jich celkem dost. Já nevím jak vy, ale já už se na ten film prostě nemůžu dočkat!


Kristen na procházce po Vancouveru

12. března 2009 v 19:27 Kristen Stewart
Paparazzi dneska vyfotili Kristen na procházce po Vancouveru v Kanadě (11/3/09).♥SB Moony

12. března 2009 v 19:21 moje SB
Jejda další SBé :D. Sbéčkem je Moony a má super blog o Twilight a Harrym Potterovi tak se tam koukněte. Blog je ZDE!!

Italian Vogue shoot

11. března 2009 v 20:22 Emma - photoshoots
Naprosto DOKONALÁ fotka Emmy z photoshootu, který nafotila pro prestižní časopis Italian Vogue!!!!!!
Kristen chce zpívat singly od Joany Jett

11. března 2009 v 19:53 Kristen Stewart

Kristen v jednom rozhovoru mluvila o svém novém filmu The Runaways ve které si zahraje rockerku Joanu Jett. "Právě teď pořád poslouchám Joaninu hudbu. Na Nový rok jsem se s ní setkala." říká Kristen. "Ona je tak skvělá, jedna z nejhezčích a nejcitlivějších žen jako jsem kdy poznala. A hodně lidí ji obdivují a milují. Je to nesmírně zodpovědné hrát skutečnou osobu, jedna z nejděsivějších věcí jaké jsem kdy dělala. Její příběh je neskutečný a feministický. " Kristen taky doufám, že ve filmu zazpívá nějakou Joaninu píseň. Film se začne natáčet mezi osmitýdenním přerušením natáčení mezi New Moon a Eclipse. Tedy, pokud to producenti schválí. "Já teď nechci mluvit mimo." říká Kristen, "Doufám, že budu schopná udělat nějakou hudbu, ale ještě pořád to nevím jistě."
Rychlé novinky o New Moon

11. března 2009 v 19:45 Nový Měsíc
- Kristen se v pátek (13/3/09) ukáže v oblíbené televizní talkshow Jimmy Kimmel Live.
- Kristen byla opět viděna ve Vancouveru (Kanada), kde pomalu začíná natáčení druhého dílu Twilight - New Moon, Kristen byla spatřena na letišti, kam šla vyzvednou svou nejlepší kamarádku a herečku Nikki Reed. Bohužel ale nejsou žádné fotky.
- Mladinká herečka Dakota Fanning bude hrát v druhém dílu Twilight - New Moon a taky si s Kristen zahraje v jejím dalším projektu ´The Runaways´.Diplom od Emíka

10. března 2009 v 17:15 Diplomky

Děkuji je suprovej!!

3 fotky k HBP

10. března 2009 v 17:05 Harry Potter a Princ dvojí krve

Když Lenka Harryho viděla přes své brýle ve vlaku(když byl pod neviditelný pláštěm) ↑↑

Třídění SBé!!!!!!!

10. března 2009 v 16:42 moje SB
Takže je tu zase třídění SBé. Není to ani tím že by jste mě nechodili na blog(i když to trochu taky :D), ale je to hlavně tím že si mě některá SBéčka smazala a já už nwm kdo je mím SBé a kdo ne. Takže pokud chcete být nadále SBé tak to napište do komentářů, že chcete být nadále mým SB. Máte na to 14 dní tak si myslím že by jste se mohli stihnout zapsat :D

Kristen Stewart: "Nemluvím špatně o "Twilight" fanoušcích"

10. března 2009 v 16:36 Kristen Stewart

Nedávné interview pro magazín Nylon,které Kristen poskytla - dostalo hodně špatné kritiky.Její vyjadřování o některých fanoušcích se lidem opravdu nelíbilo. Ti tvrdí,že Stewartová není vděčná za šanci,kterou dostala.Něž jí do klína spadl trhák Twilight nebyla nikým.V rozhovoru s Movie Online - Kristen ujišťuje,že nemá žádné špatné pocity z fanoušků Twilight. "Miluji fanoušky Twilight" řekla."Nikdy jsem o nich neřekla doslova nic negativního.Musíte se držet dál od určitých slov.Jinak mohou být obrácené do negativu a pochopeny špatně.Jako například slovo 'psychotické' je zřejmě opravdu špatné.Nerozumím proč.Já myslím,cítím,že je opravdu pokorné zaujmout,že to není normální,aby jste se v situaci,kdy na vás ječí pět tisíc holek nechali sežrat.Citím,že to není normální.Není to něco na co můžete říct jen: 'Miluju to' "

"Mám pocit,že vše co jsem řekla v rozhovoru pro Nylon - pokud to budete číst celé - bylo velice upřímné a ryzí.Neměla jsem absolutně žádnou kontrolu nad tím co říkám. Snažila jsem se pouze o upřímnost a pravdivost." Kristen se také zmínila,že je nadšená z toho,že 23.března začíná natáčení "Nového Měsíce". "Je to úplně jiný příběh." řekla. "Zcela podkopává ten první."Edward je pryč, pro mě to byl celý přiběh.Nevím čím se Bella bude zabývat.Ona hodně zraje.Je to mnohem více bolestivé než první část. Je to také v menším rozsahu.Taky velmi osamělé.Takže to bude zajímavé.Jsem nadšena.

photoshoot Roberta v Japonsku

10. března 2009 v 16:25 Robert Pattinson
Jak už jsem psala v předchozím článku. Kristen a Rob nafotili takový malý photoshoot při propagaci Twilight v Japonsku .Tady je jedna fotka Roberta: