Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Duben 2009


Nikki jako malá :)

30. dubna 2009 v 20:30 Nikky Reed - Rosalie Hale
Na této stránce jsem našla super fotku, když byla Nikki malá..je fakt super tak se koukněte :) (Nikki je uprostřed)
How To Be UK DVD

30. dubna 2009 v 17:43 Robert Pattinson
Už se to blíží!! Robův očekávaný film How to be vyjde 18. května na DVD, v Anglii si DVD můžou předobjednat za £14.99 (okolo 600 Kč)! DVD bude obsahovat samozřejmě i bonusy:

Special Features:

• Vynechané scény (26 min.)
• Tvorba "How To Be" (20 min.)
• Audio komentáře režiséra Olivera Irvinga a herců jako Mike Pearce (Nikki), Johnny White (Ronny) a Joe Hastings (spisovatel/tvůrce)


Obsah: Hrdina filmu Art (Robert Pattinson) prochází existenciální krizí dvacátníků. Rodiče ho nechápou, holka ho nechala, kamarádi jsou ještě divnější než on. Jako východisko z nouze si pozve kanadského poradce, který jej i jeho rodinu má naučit, jak žít plnohodnotný život a co hlavně - užívat si ho.Dakota Fanning a Kristen Stewart ve filmu

29. dubna 2009 v 19:44 Dakota Fanning-Jane
16 minutová ukázka z filmu "Cutlass" kde si zahrála Kristen Stewart a Dakota Fanning.


Nikki a Kristen si zahrají společně v novém filmu

29. dubna 2009 v 19:41 Kristen Stewart
Nikki a Kristen si zahrají spolu v novém filmu pod názvem The Glorification of Celebrities. Tento "školní" projekt vymyslel Nikkin bratr. V tomto filmu chce ukázat na tlak a napětí v Hollywoodu a jaké to je pro mladé hvězdy. V tomto projektu si zahrají ješte jiné "mladé" hvězdy.

Nikki o projektu:

" Myslím že fanoušci to budou moc vidět. Snažím se být zapojená jak to jen jde. Myslím, že zapojit se do projektu "Twilight" byla pro něj úžasná věc."


3 promofotky Harryho z HP1

29. dubna 2009 v 19:26 Harry
Teda nwm jak vy, ale já jsem tyto proma ještě neviděla :D
Ale jsou super!! :)


Teen Vogue

29. dubna 2009 v 15:04 společné fotky HP
Tyhle fotky jsou sice starší, ale teď jsou v lepší kvalitěblend a 2 avíky :D

28. dubna 2009 v 19:46 moje výtvory :D
Uff konečně jsem dodělala to menu, sice jsem si myslela že to bude trvat dýl,ale i tak... ještě asi změním někdy ty ikonky v menu ale dneska už asi nn:D no snad se vám to aspň trochu líbí :)
Jinak dělala jsem blend a 2 avatary tak s koukněte... není to nic moc, dělala jsem to spíš z nudy :D


Harry Potter - rozcestník

28. dubna 2009 v 18:47
[#] Harry Potter a Kámen mudrců
[#]Harry Potter a Tajemná komnata
[#]Harry Pottera Vězeň z Azkabanu
[#]Harry Potter a Ohnivý pohár
[#]Harry Potter a Fénixův řád
[#]Harry Potter a Princ dvojí krve
[#]Harry Potter a Relikvie smrti

[#]ostatní(videa, mp3, hůlky .... )

[#]společné fotky


Twilight - rozcestník

28. dubna 2009 v 18:22
[#]Stmívání(1.díl)
[#]Nový měsíc(2.díl)
[#]Zatmění(3.díl)
[#]Rozbřesk(4.díl)
Rekonstrukce menu :D

28. dubna 2009 v 18:10 blog

Ahojky, dělám takovou menší rekonstrukci menu xD tak se nedivte že vám to nepude a bude to tady divný :D.... snad to dneska stihnu :).


Robert Pattinson by si nejraději vymazal svou historii!

28. dubna 2009 v 15:48 Robert Pattinson
Nejradši by chtěl zpátky dobu, kdy ještě nebyl vynalezen internet.

Vše odhalil pro Film.com: " Internet se jen živí horší částí člověka. Když nemáš co dělat, jdeš ven, když si otrávený je nejlepší začít číst knihu."

"Když chci číst nějaké ty zprávy, dojdu si pro New York Times nebo když je to vážné jdu na IMDb. Pak možná zjištíš jak ubohý jsi."

"Nejraději bych vymazal svou vlastní historii. Je to tak ubohé.."

Twilight film?

28. dubna 2009 v 15:45 Stmívání

Měl by objevit další "tajný" Twilight film, de facto dokument, který by měl na svědomí bratr Nikki, Nathan. Tento dokument by se jmenoval "The Glorification of Celebrities". Přečtěte si následující ( je to jen část článku, zbytek se můžete podívat ZDE:
Každý z vás jistě zná Twilight a ví, že tento film se stal velký hitem a jeho pokračování New Moon, Eclipse a nejspíše i Breaking Dawn půjdou v jeho šlépějích. Ale i ti největší Twilight fanoušcí možná nejsou informování o novém, dalším, tajném "Twilight filmu", který se blíží na plátna kin poblíž vás se zdvořilostí několika mála filmovými hvězdami.

"Můj bratr je na UCLA a momentálně pracuje na dokumentu zvaném "The Glorification of Celebrities", vysvětluje Nikki Reed, se kterou jsme nedávno mluvili. Dokument by měl obsahovat dokonce něco málo o NIkki, Kristen Stewart a jiných mladých hvězdách, které byly objeveny prakticky přes noc. "Twilight" bude v tomtu dokumentu hrát roli, ale je to především o průzkumu: "Jaká je definice celebrity teď?".

Projděte se po jakkémkoli supermarketu a z regálů na vás budou křičet bulvární časopisy s titulky o vztahu mezi Robertem Pattinsonem a Nikki Reed, nebo pobuřující Kristen Stewart. Pomalý průběh Twilight, od neznámého filmu k největším článkům v časopisech, Natahn Reed bude vše zaznamenávat se svou kamerou.


Kristen - další candids

28. dubna 2009 v 15:42 Kristen Stewart
Michael se opět vrátil do Vancouveru a strávil s Kristen krásný včerejšek. Společně si vyrazili do restaurace na sushi. Vypadali opravdu šťasně, pořád se něčemu společně smáli a Michael nosil Kristen na zádech. Vážně úžasný páreček (26/4/09).

Popis dvou scén z Prince(spoiler)

28. dubna 2009 v 15:29 Harry Potter a Princ dvojí krve
Deník USA Today dnes zveřejnil krátkou zprávu, která popisuje dvě scény z Prince dvojí krve. Jedná se o scénu na Astronomické veži a stejně tak i útok na Doupě. Pokud však patříte k divákům, ktěří chtějí mít všechno v utajení až do shlédnutí filmu, na celý článek neklikejte!
Jedná se o spoiler!