Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Emmin rozhovor pro Bravo Girl

11. června 2009 v 16:45 | Ginny |  Emma Watson
Byla jsi ráda,že se můžež vrátit k Potter filmu?
Já jsem byla úplně šťastná,když jsem se vrátila zpět.Všichni byli potěšení,že mě viděli,protože to znamenalo,že se věci zdvihli.Jak těžké bylo v tomto filmu vyobrazit citové vztahy s Ronem,zvlášť od té doby co spolu hrajete a jste dobří přátelé?
Och!Nevím,jestli to bylo náročné.Rupert je skutečně pohodový kluk,ale já se na to těším,protože se mi dost líbí ta romanticko-komediální stránka.Rupert a já vlastně zabezpečíme určité odhodlání,když film je už podstatně temný.Sledovat Ruperta,jak zápasí s romantickými zápletkami,je sranda.Ron a Hermiona jsou také odlišní,no přece mezi nimi funguje pověstná chemie,takže je to zajímavé.Natáčení těchto scén bude trochu trapné-neexistuje jiný způsob,jak by jsem to mohla pojmenovat,ale je to součást naší práce.

Jak velký dojem na Tebe udělalo ocenění za nejlepší herecký výkon na ITV Movie Awards?
Bylo to tak krásné.Já jsem opravdu nečekala výhru.Nešlo jen o fénixův řád.Bylo to o všech filmech a byla jsem potěšená,že veřejnost měla možnost hlasovat pro toto ocenění.Je to jeden z mých nejhrdších momentů.

Jaké jsou tvé plány na univerzitě?
Jsem si jistá,že budu brát anglickou literaturu a jsem si jistá,že budu žádat o Cambridge,Durham,Bristol či Edinburgu.
Existuje tzv.masivné prázdniny tak,že by nebylo možné se neuvolnit na některé projevy,ale já chci dát své studium na 1.místo.Chtěla bych pracovat a mít kariéru po zbytek života-Jodie Foster i Natalie Portman to udělali a obědvě jsou skvělé.To může přinést o dost více k roli,když jsem měla životní skušenosti.Kdybych nikdy nešla na univerzitu a všechno,co bych dělala je toto,jak bych vycházela z někoho kdo jezdí autobusem?Chci zjistit,kdo jsem.

Je vidět rozdíl v Harry Potter filmu,potom co jste všichni tři dělali jiné projekty?
Ano a bylo to skutečně pěkné být schopný se a povídat s Danem a Rupertem o svých projektech,na kterých oni pracovali a jaké to bylo pracovat na jevišti a TV.
To dalo nám všem větší jistotu být hercem,protože my jsme byli vybráni tak mladí do Potter filmů.Bylo pro mě důležité,natočit Ballet Shoes.Ráda se učím ze skušeností.

Vzpomínáš si na den v Berkeley Hoteli v Londýně,když jsi hrála Monopoly a právě si byla představená ke světové tlačenici.Měla jsi nějaké tušení z této ohromné změny v životě,která se měla stát?
Já si myslím,že jsem byla přípiš mladá k tomu,aby jsem si uvědomila,ale byla jsem samozřejmě vystrašená.Já jsem nepřemýšlela o J.K.Rowlingové,že napsala sedm knih a filmů.Já jsem nedělala žádné výpočty a nepřemýšlela o popularitě této série.Nikde nebyl zachycen bod k filmu,který by se stal nejúpěšnějším licenčním rpoduktem všech dob.

Tak jaký byl ten velký ,,WOW"!z momentů v příběhu roku?
První byl,když nám bylo řečeno,že jsme se stali součastí a zůstali jse ve fantastickém hotelu kvůli tiskové konferenci.Já si vzpomínám na sezení na pevné posteli a to obskakování při sledování sebe ve večerních zprávách v TV.Bylo to šílené.My jsme totiž dělali premiéru v Radio City Music Hall v New Yorku a ještě si vzpomínám na vzhlédnutí všech lidí a řekla jsem si ,,Wow".

A co za výhody a dostávající materiál od lidí jako Chanel?
Je to úžasné,když mi pošlou oblečení,protože já jsem vždy milovala šaty.Oni jsou nejlepší.Kdykoliv potřebuji šaty pro premiéru,musí to být Chanel.Já fyzicky nemám čas na to jít ven a ještě k tomu,aby jsem si koupila šaty pro události,takže mi oni pujčují šaty a funguje to opravdu dobře.Také jsem uvažovala o této výhodě,že se dostanu k cestování a získám práci s lidmi.Jaká další práce by mi dávala všechny tyto výhody?

Používáš zápisník?
Ano,mám prvotní zápisy zaplněné zábavnými maličkostmi,které jsem hovořila nebo jsem si je myslela.Také mám památní krabice zaplněné věcmi ze začátečních filmů,vrácené kousky ze sady šachů.Mám velmi zábavné drobnosti,které nám nechali z natáčení.

Mohli by zápisníky jedonho dne posloužit k autobiografii?
Ne,já nemůžu vidět,že bych to udělala.To je příliš divné a zvláštní ohledně toho děvčátka.Já jsem velmi sebekritická,tak já těžko sleduju předcházející filmy znovu.Fénixův řád byl film,na který jsem pyšná,ale já jsem ho mohla sledovat 3x anebo 4x,aby jsem mohla sama v pokoji zůstat zaměřená na můj výkon.

Hovoří se,že Daniel a Rupert už s tebou nechcou hrát ping pong,protože jsi příliš dobrá.
Haha!Já skutečně doufám,že mě nechají hrát znovu,protože já to vážn mám ráda.Já jsem byla velký větroplach jako dítě jsem hrála hodně sportů.

Řekneš nám,co je v každém šatním studiu?
Rupert má šipky,biliard,stolní tenis a všechny tyto společenské hry.Danova místnost je plná knih a hudby.Já jsem se jedno léto tak nudila,že jsem namalovala velkou nástěnnou malbu v mé šatně.Jinak,všechno je velmi dívčí se svíčkami a světlým nábytkem.

verky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rose - tvoje SB Rose - tvoje SB | Web | 11. června 2009 v 20:47 | Reagovat

takže nakonec je to rozhvor pro Bravo Girl? Já mám pro Bravo...jinak moc hezký rozhovor

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama