Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Albus Brumbál - Michael Gambon

Gambonova nová role

9. dubna 2009 v 20:01
BBC Press Office nás informovalo, že herec Michael Gambon, více známý jako Albus Brumbál, kterého čeká v Princi dvojí krve smrt, dostal nabídku na natočení filmové adaptace od autorky Jane Austenové, s názvem Emma. V příběhu bude stvárňovat jejího otce, milujícího neurotika, který Emmě nebude umožňovat mít lehký život.

Fotka Brumbála v HP6

1. listopadu 2008 v 16:18

Hustá animace Brumbála :D

29. října 2008 v 14:06
Tak z toho fakt nemůžu :D

fotky Brumbála z natáčení

22. srpna 2008 v 14:22
Už je to poměrně dlouho, co jsme Brumbála mohli vidět s jeho typicky půlměsíčitými brýlemi na očích. Německý časopis Cinema zveřejnil dvoustránku, na které můžeme vidět představitele moudrého čaroděje, Michaela Gambona spolu se štábem, pravděpodobně při natáčení scény Brumbálova proslovu.

fotky v článku
↓↓↓

fotky Brumbála

30. července 2008 v 12:27

Albus Brumbál

20. července 2008 v 12:45
Celé jméno: Albus Percival Wulfric Brian Brumbál
Současný ředitel Školy čar a kouzel v Bradavicích. V průvodním textu na sběratelské kartě v čokoládových žabkách se o něm píše: "Mnozí ho považují za největšího kouzelníka moderní doby. Brumbál obzvlášť proslul svým vítězstvím nad zlým černokněžníkem Grindelwaldem v roce 1945, objevem dvanácti způsobů použití dračí krve a svými pracemi o alchymii, jež napsal spolu se svým přítelem Nicolasem Flamelem. Profesor Brumbál má rád komorní hudbu a koulení s deseti kuželkami."
 
 

Reklama