Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Cedric Diggory - Robert Pattinson

Robert opět v novém filmu?!

11. června 2009 v 16:49 | Ginny
Držte si klobouky. Hvězda filmy Twilight, Robert Pattinson a herec James Franco (Milk) mají možnost zahrát si v novém biografickém filmu o zpěváku Jeffu Buckleym!
Buckley, syn známého hudebníka Tima Buckleyho, který zemřel ve svých 28 letech a který se hodně utápěl v alkoholu a drogách odešel v roce 1997. Ještě není úplně jasné, kdo si zahraje hlavní roli. To ukáže jen čas.
Na jednu stranu, Robert Pattinson už nám ukázal, že umí krásně zpívat. Na druhé straně, Franco už si v biografickém filmu zahrál a jeho nový film Milk byl už hodně ocenění. Uvidíme.

Kelly Clarkson se vyjádřila o Robovy

11. června 2009 v 16:41 | Ginny
Kelly Clarkson, se přidává k dlouhému seznamu A-list Celebs, kteří mají náklonnost k Robertu Pattinsonovi, veřejně přiznala, že i ona obdivuje britského herce.
"Ano, je to atraktivní chlap," řekla v "Kyle a Jackie O Show" a dodává, "ale myslím, že holky chtějí, aby je Dracula kousnul. Je to velmi sexy ... Nevím no. Nikdy jsem ho opravdu neviděla v rozhovorech ... [Ale] jo, to je hezký. "
Navíc otevřené zvěsti o ní píší že psala písně, s názvem "Empty As I Am" na blížící se "Twilight" pokračování "The Twiligth" ságy New Moon."
"Jsem obrovský fanoušek z 'Twilight' série," přiznala a dodává, že napsal písně spolu s některými ze svých přátel pro zábavu. "Jak že [fáma vznikla] byl každý řekl: "Ty jsi velký fanoušek z"Twilight" série, máte jakékoliv písemné písní?' A já řekla: skončili jsme náhodou, před tím, než byly ještě hledané skutečně. "
 
 

Reklama