Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Emma - news

Emma v žebříčku 100 nej sexy žen na 47. místě!

5. května 2009 v 17:15
MSN Entertainment informovalo, že Emma Watson se už třetí rok po sobě umístnila v řebříčku 100 nejsexy žen na světě. Tento rok jí patří pěkné 47. místo. Její umístnění jsou však trochu kolísavá, minulý rok se umístnila na 33. místě a v roce 2007 až na 98. příčce.
Celý žebříček najdete zde. Gratuluji Emm!


Slaví Emma Watson!!!!

16. dubna 2009 v 15:51
15.4.2009 slaví své 19.narozeniny Emma Watson alias Hermiona Grangerová!
Všechno nejlepší!!!!!!!!!
Samozřejmě na nás fanoušky nezapomněla a obdařila nás narozeninovou E.M.S.(v celém článku :))

Porušila Emma smlouvu s produkcí HP7??!!

1. dubna 2009 v 19:13
Dnešním dnem se Emma Watson exkluzivně zapsala a tak potvrdila svůj nástup na prestižní Yale Universitu v USA.
Co všechno však tímto způsobila nejen filmařům dvoudílného konce Harry Potter ságy, ale i fanouškům, není natolik pěkné...

Jak jsme psali, Emmu přijaly na dvě univerzity, které má jen na skok od domu a nemusela by ani bydlet na internátu. Jak se v rozhovorech s ní před dvěma týdny zmínila, určitě by si mnohem raději vybrala univerzity Oxford nebo Cambridge. Nemá prý rada loučení s rodinou a v Londýně má přece nemálo známých.

Emmina bunda pro charitu

29. března 2009 v 14:59
Včera jsem sem dávala článek, že Emm udělala bundu pro charitu. Ted se na ni můžete podívat :):
Emma stvořila bundu pro charitu

28. března 2009 v 10:35

Emma vytvořila bundu pro charitu. Udělala jsi jménem AFI Dallas International Film Festival pro aukci na podporu ochrany proti AIDS. Utopia Preview Party se má konat 31.března v 17:30 hodin večer do 20:30 hodin. Emma by se tam měla také objevit. Takže se těšme!

Všechny "Twitter" účty o Emmě jsou falešné! =o

5. března 2009 v 15:56
EMMAWATSONOFFICIAL.COM se ozvaly se zprávou, že všechny "Twitter" ( některé celebrity díky této stránce píší vzkazy fanouškům ) účty jsou falešné, taktéž informace, že se Emma dostala na Yale je falešná. Emma se stále rozhoduje, zda-li zůstat ve Velké Británii, nebo přejít do USA.

Emma začala natáčet Relikvie smrti!

1. března 2009 v 13:12
Emma začla s natáčením HP a Relikvií Smrti 19. února, v Leasvendenských ateliérech v Anglii.Natáčení se prodlouží až do začátku příštího roku a film by měl do kin přijít: 1.část - 19.listopadu 2010 a 2.část - až v květnu 2011.

Emma na 10.místě časopisu Nuts!

1. března 2009 v 13:08
Emma se objevila v britském pánském časopisu Nuts mezi 50. nejvíce sexy ženami, které jsou samy. Umístila se na 10. místě.

1) Gemma Atkinson
2) Sophie Howard
3) Chanelle Hayes
4) Danielle Llyod
5) Roxanne McKee
6) Eva
7) Jennifer Metcalf
8) Gemma Bissix
9) Kaylee Carber
10) Emma Watson

Opět nová filmová role pro Emmu Watson?!

1. března 2009 v 13:06
Julia Gregson se údajně zajímá o Emmu jakožto herečku hlavní roli v její novele "East of the Sun", televizní drama, které by mělo být údajně natočeno stanicí BBC ( stejně jako Ballet Shoes, kde si Emma zahrála Pauline Fossil ).
Julia Gergson přesně řekla:"Ráda bych viděla Emmu Watson jako herečku v hlavní roli."

Emma Watson: Z poctivé školáčky nemravka

31. prosince 2008 v 15:39
OXFORDSHIRE - Mladá herečka stvárňující jednu z hlavních rolí čarodějnických filmů o Harry Potterovi se rázem stala jedním z anglických sexsymbolů. Změní velká sláva a úspěch i tuto nevinnou tvář oblíbené hrdinky?
--
více v článku

Emma bude v show Blue Peter!

29. listopadu 2008 v 16:25
Je tu krátká zpráva o Emmě Watson!
Měla by se objevit 3.prosince v Blue Peter show,je to dětský program pro CBBC a BBC1.Bude zde chatovat s hosty Andy,Joel a Helen.Jakmile bude jakékoliv video popřípadě fotky,okamžitě vás informuji.Emma se dala na vysokou školu!

25. listopadu 2008 v 19:47Emma Watson si zřejmě konečně vybrala vysokou školu. Dnes o tom informoval britský deník The Mirror. Po návštěvě několika univerzit v Británii a USA se nakonec herečka stvárňující Hermionu Grangerovou rozhodla nastoupit v září na prestižní britskou univerzitu Cambridge, kde má studovat filozofii.Studium se však Emmě bude překrývat s natáčením dvojdílného filmu Harry Potter a Relikvie smrti, které je naplánované v období od února 2009 do května 2010. Deník proto konstatuje, že Emma bude muset zřejmě natáčení obětovat prázdniny.

The Mirror taktéž pronesl informaci, že rozpočet sfilmovaných Relikvií smrti se má vyšplhat na 223 milionů dolarů (150 milionů liber).

Emma dostala od fanoušků bibli!

14. listopadu 2008 v 15:26

I vy jste se někdy zamýšleli nad tím, co dostávají od svých fanoušků herci z filmů Harry Potter? No, podobně jako mnohé jiné hvězdy především blahopřání, plyšáky, na internetu spoustu povzbudivých slov. Tohle všechno denně dostává i Emma Watson, no jeden dárek ji překvapil až mimořádně:

"Bible. Spousty biblií. Lidé si myslí, že když jsme mladé hvězdy, potřebujeme usmírnění," říká Emma.
"Snažím si držet své plány na uzdě, držet se při zemi, samozřejmě si hlídat dobré přátel a rodinu a vést normální život," vysvětluje Emma. Připouští, že popularita může změnit člověka od zíkladů, ale ona se tomu snaží předejít.
Jestli se občas začte do Nového zákona to už ale neprozradila.
Celý článek si můžete přečíst tady.

Emma má kluka?

4. listopadu 2008 v 14:33

Objevil se další kluk, se kterým prý Emma chodí.

No jestli jeto pravda nebo ne, to se uvidí, každopádně kdyby měla Emma chodit s každým, o kom se to napíše, tak chudák holka...
Christ Church, bývalý student gymnázia se obrátil na britskou herečku Emmu Watson, známou nejvíce pro její roli Hermiony Grangerové v Harrym Potterovi.

pokračování v článku
↓↓↓

Emma bude hrát v Napoleon and Besty

1. listopadu 2008 v 15:19

Vypadá tp, že Emma bude v "Napoleon and Betsy" opravdu hrát. Už je napsána na IMBD ( The Internet Movie Database ). Podívejte se, pokud chcete SEM.

Emma na seznamu Vogue!

24. října 2008 v 16:06
Emma Watson byla uvedena na seznam Vogue's Best Dressed
kde obsadila krásné 4 místo!
Toto místo dostala díky šatem ,které měla na akci v New Yorku Diesel xXx Rock & Roll Circus party

Joe Jonas miluje Emmu Watson?

18. října 2008 v 19:17


Je známo, že Joe z Jonas Brothers nedávno ukončil vztah s Taylor Swift, teď mluví a obrací se k lásce pro anglickou Emmu Watson. On i jeho dva bratři ( Nick, Kevin ) jsou příznivci této "lásky". Známo je tedy jen, že Joe teď s Taylour nechodí a údajně je zamilován do Emmy.

Emma navštívila americký Yale!

12. října 2008 v 13:41
The Yale Daily News oznámil, že herečka Emma Watson se včera vydala na privátní prozkoumání univerzity Yale.
Jeden student řekl, že spatřil Emmu při jídle v Berkeley v jídelně na balkóně s její "mámou" a studentem. "Lidi se tam celý pomátli, chtěli se jí dotknout." Emma už prozkoumala Harvard a to v úterý a ve středu Brown.

Emma: Herectví? Ne škola!

23. září 2008 v 19:14

Emma Watson se údajně teď chce chvíli přestat věnovat herectví a vrhne se na univerzití studium. Natáčení posledního filmového dílu o Harry Potterovi má Emma za sebou a teď už nechce přijímat žádné nabídky na nové role. Chce se vrátit do školy, pro kterou je ochotna věnovat vešekrý svůj
čas.

"Ráda bych šla na univerzitu a získala diplom a to zanemná, že si dám s herectvím přestávku. Vždy jsem se snažila vyvážit svoje studium s hereckou kariérou, ale nemyslím si, že by bylo možné kombinovat herectví s univerzitním studiem. Teď cítím potřebu studovat," tvrdí Emma.


Emma si koupila vilu ve Francii!!!!

9. září 2008 v 14:33

Podle Daily Telegraph si Emma Watson(Hermiona G.) koupila velice luxusní vilku na pro lyžařské účely ve Francii v hodnotě 1 milion liber!.Nutno také připomenout,že Emma ke svým 18.tým narozeninám "dostala" jmění 10 milionů liber.

Daily Telegraph řekl: "Emma opravdu tvrdě pracovala a proto si udělala malou radost.Ona vždy chtěla chatu pro lyžování a aby mohla dělat v ní zábavu.Teď si tam může pozvat i své přátele"


zdroj: Gina Grint
 
 

Reklama