Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Fred a George Weasleyovi - James a Oliver Phelps

Dvojčata na uvedení francouzského putovního vlaku

10. června 2009 v 16:16 | Ginny

Už bylo hodně řečeno a psáno o francouzském putovním vlaku ve stylu šestého Pottera s podtitulem Princ Dvojí Krve,který bude jezdit po celé Evropě.Na slavnostní inauguraci přišli obě dvojčata Phelpsovi.

Rozhovor z Poster Book: James a Oliver Phelps

31. května 2009 v 20:02 | Kristen
Celé jméno: James Phelps X Oliver Phelps
Postava z HP: Fred Weasley X George Weasley
Narozeniny: 25. únor
Znamení: Ryby
Oči: Hnědé X ořechové
Vlasy: Hnědé (jako Fred a George zrzavé)

Oliver Kuchařem?

26. května 2009 v 19:54 | Ginny

Birminghamské zpravodajství v těchto dnech podalo informaci v souvislosti s hercem Oliverem Phelpsem, představitele George Weasleyho, kterého sice nevíme jak ve filmech naoko rozlišit od jeho dvojčete Freda, ale podstatné je, že ho zahral.
Oliver se zúčastnil charitativní události nazvané Březnová kuchyň, která se konala na podporu Acorns Children's Hospices, která se stará o omezený život dětí a jejich rodin. A co tam dělal? No, zjevně si o něm někdo myslí, že velmi dobře vaří, protože jejspolu s dalšími účastníky pověřili úkolem navařit 3 chody pro 170 hostů z charitativní kuchařské příručky Villa on a plate.
Jedinci si prý pochvalovali zejména jednu ze specialit - medová pečená kachna s lískooříškovými ořechy. -- harrypotter-world.blog.cz

James and Oliver

19. května 2009 v 20:28 | Ginny
Dvojčata v autě spolu s rodiči.

Nová Twitter fotka Jamese

16. dubna 2009 v 16:29
verky.blog.cz

Oliver s přáteli

20. března 2009 v 16:04

avatarz dvojčat

29. ledna 2009 v 15:28

>>>zdroj<<<1 fotka dvojčat

26. ledna 2009 v 19:24
C4_10.jpg Oliver & James image by Reeti_2007

Fred/Hermione - Taking Over Me

28. října 2008 v 18:32
Moc povené video Hermiony a Freda! Ale pněkud trochu smutné :( :O Fredovi a Georgovi

18. července 2008 v 15:43
Dvojčata, která jsou si velmi podobná vzhledem i povahou. Ve škole v Bradavicích mají celkem dobré výsledky, známější jsou však svými lumpárnami, žertíky a schválnostmi, které provádějí celému svému okolí, vlastní sourozence nevyjímaje. Přesto jsou mezi studenty velmi oblíbení jako baviči i kamarádi. Spolu se svým přítelem Lee Jordanem neustále něco podnikají, ve škole a přilehlých pozemcích znají každý kout a každou tajnou chodbu snad ještě lépe než školník Filch, který s nimi léta vede marný boj. Právě v jeho kanceláři si z věcí zabavených studentům "vypůjčili" Pobertův plánek, který později věnovali Harrymu Potterovi. Fred a George působí také jako odrážeči v nebelvírském famfrpálovém družstvu a tento post je vzhledem k jejich aktivním povahám velice příhodný (Ron o nich prohlásil, že jsou sami jako dva živé Potlouky). Matka chlapcům často vytýká, že myslí jen na legrácky (ostatně kvůli nim dostala z Bradavic víc stížností než na všechny ostatní děti dohromady), místo aby se snažili a byli prefekty jako jejich starší bratr Percy. Po tom ale dvojčata vůbec netouží. Mají talent na výrobu nejrůznějších žertovných magických předmětů (falešné hůlky, Kanáří piškoty, karamely Jazyk jako jelito, Záškolácké zákusky), dokonce už v roce 1994 nabízeli svoje výrobky k prodeji pod hlavičkou Kratochvilné kouzelnické kejkle - a měli hodně objednávek. Školu nakonec opustili před ukončením sedmého ročníku (OVCE už jim prý k ničemu nejsou) a na Příčné ulici si otevřeli vlastní obchod se svým zábavním artiklem.
 
 

Reklama