Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Harry Potter a Relikvie smrti

Michelle Obamová na natáčení Relikvie?

10. června 2009 v 16:41 | Ginny

Rodina amerického prezidenta Barracka Obamy se netají tím, že patří k fanouškům Harryho Pottera. Z tohoto důvodu si americká první dáma Michelle Obamová spolu s dcerami Mali a Sashou nenechali ujít možnost účastnit se na dnešním natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti.

Rod Hunt si zopakuje Rowla i v HP7

31. května 2009 v 19:53 | Kristen
Herec Rod Hunt, kterého již brzy budeme mít možnost vidět jako velkého blonďatého Smrtijeda Thorfinna Rowla v Princi Dvojé Krve, si zopakuje natáčení i v Relikviích Smrti.
Kromě finální bitvy o Bradavice na konci příběhu je podle knižní předlohy zahrnut i ve scéně, kde si budou Harry, Ron a Hermiona hledat skrýš v Londýně, hned po útěku ze svatby Billa a Fleur. Rovněž vystupuje v Harryho reálném snu, kde ho Voldemort mučí za nesplnění příkazů.
verky.blog.cz

Obsazení sourozenců Brumbálových

31. května 2009 v 19:50 | Kristen
Jedna z nejočekávanějších hereckých scén ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti je úspěšně obsazena. Mladého Albuse Brumbála si podle exkluzivních informacích stránky TLC zahraje osmnáctiletý herec Toby Regbo. Kromě toho se objevila nepotvrzená informace o obsazení role Brubálovi sestry Ariany, kterou by měla ztvárnit Hebe Beardsall. Obsazení jejich dalšího bratra, mladého Aberfortha, je však zatím otázkou.

Nová tvář v Relikviích

31. května 2009 v 19:24 | Kristen
Podle nejnovějších potvrzených informací se herecké obsazení dvoudílného filmu Harry Potter aTRelikvie Smrti rozšíří o další novou tvář. Je jí Chase Armitage, který se kromě herectví věnuje i práci v oblasti filmového střihu, režie a bojových umění. Chase přiznal, že patří k těm hercům, kteří dosud neviděli žádnou z dosavadních filmových částí dobrodružství Harryho Pottera. Po obsazení však zvažuje, že se na ně podívá.

Potvrzeno!

27. května 2009 v 16:03 | Ginny

Včera jsme vás informovala o možné účasti chorvatského herce Radě Serbedzija ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Dnes se objevilo oficiální stanovisko, podle kterého v závěrečném filmu ztvární hůlkaře Gregoroviče. Podle knižní předlohy bychom jej měli spatřit v zřejmě druhé části relikvií smrti, konkrétně v krátké Harryho mysli, v níž hlavní hrdina opět jednou zabloudí do myšlenek Voldemorta.
Radě pro Croatian Times prozradil, že již brzy navštíví Londýn kvůli kostýmové zkoušce. Svou scénu bude natáčet v listopadu. -- priori-incantatem.sk

Další nový herec pro HP7?!

26. května 2009 v 17:41 | Kristen

Portál Javno.com dnes informoval o obsazení nového herce do filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Má jím být chorvatský herec Radě Serbedzija, který se nechal slyšet, že v připravované Potterovke ztvární menší, ale za to důležitou postavu. Své scény má začít natáčet v listopadu. Jakou menší a důležitou postavu ztvární zdroje neuvádějí, ale začínají se objevovat spekulace o možném dospělém GRINDELWALDOVI. Radě si pro zajímavost zahral v blokbasteroch jako Batman začíná a Mission: Impossible II.

Harry Potter and the Deathly Hallows [Fan Made]

19. května 2009 v 18:33 | Kristen
Teda, uričtě se podívejte je to moc hezky udělaný :)

Další fotky z natáčení

19. května 2009 v 16:34 | Ginny
free image host free image host

Plno fotek z natáčení v Pembrokeshire

19. května 2009 v 16:33 | Ginny


Nátáčení ve Walesu skončilo

19. května 2009 v 16:28 | Ginny

Týden natáčení scén k Lasturovému domečku do filmu Harry Potter a Relikvie smrti je úspěšně za námi. Podle dostupných informací, hlavní část natáčení s herci úspěšně skončila a většina filmového štábu se vrací do studii Leavesden. Zajímavým a nezpochybnitelným faktem tohoto natáčecího týdne je fakt, že se ve scénách v Lasturovém domečku vůbec neukázala herečka Clémence Poésy, což přispívá k nesčetným otazníkům o její účasti jako Fleur Delacourové-Weasleyové v posledním dvoudílném filmu. -- harrypotter-world.blog.cz

Další tragédie při natáčení HP7

19. května 2009 v 16:26 | Ginny
Zasáhlo Harryho Pottera prokletí? Jeden za stálých spolupracovníků filmové série, elektrikář Danny Espey, spáchal sebevraždu.
Nové přípravy na natáčení HP7

19. května 2009 v 16:18 | Ginny

Po ukončení natáčení ve Walesu, se už dnes objevily nové informace o možném natáčení další exteriérových scén. Podle stránky London Taxi Tour se už koncem minulého týdne začalo s přípravami na natáčení ve Swinleyském lese v anglickém městečku Bracknell. Filmový štáb tu začal dvouměsíční přípravy, přičemž první klapka by měla padnout v průběhu léta. Protože není známo, jaké konkrétní scény by se zde měly natáčet, můžeme si jen domyslet, že v úvahu připadá například kempování hlavního tria, scéna se stříbrnou laní nebo možná už něco ze závěru druhé části.

-- pár fotek v článku

Devon Murray o "scénáři v bezpečí"

19. května 2009 v 16:12 | Ginny

V novém interwiew, Devon Murray, který hraje Seamuse Finnigana prozradil, že vedoucí filmu museli přesunout scénář k filmu Harry Potter a Relikvie smrti do bezpečí poté, co se zloději několikrát vloupali do jeho domu v Kildare (asi 50 km zapadně od Dubllinu, pozn. autora) s úmyslem odcizit scénář k filmu.
Murray dále diskutuje o jeho slávě a zároveň přiznává, že nečetl ještě ani jednu ze sedmi knih o čarodějnickém učňovi. Dále říká, že Daniel Radcliffe není tak nevinný, jak vypadá.

"Je úplně odvázanej.Je to skvělej chlapík, se kterým se vyplatí jít večer ven, protože miluje párty a je pro každou špatnost. Je to skvělý bavič."

Zdroj

Video Lasturové vily

19. května 2009 v 16:07 | Kristen
Na internetu se objevilo video Lasturové vily tak se koukněte ZDE :)

Nové fotky z budování parku

19. května 2009 v 16:05 | Ginny

Tématický park s názvem Kouzelnický Svět Harryho Pottera bude otevřen v roce 2010.

Další fotky z natáčení Lasturové vily

19. května 2009 v 16:00 | Kristen
Na internetu stále přibývá mnoho fotek z placu, kde se točí scény s Lasturovou vilou.

Lasturová vila už čeká na herce!

8. května 2009 v 10:59
Britské noviny The Telegraph dnes celou mudlovskou komunitu informovali o dokončení Lasturové vily, kterou uvidíme ve filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Pobřeží Pembrokeshire, kde tato legendární stavba stojí, se v posledních dnech stalo atraktivní turistickou lokalitou.
--
více v cč + fotka

Kostýmy bude navrhovat Jenny Packham

5. května 2009 v 17:18

Známá módní návrhářka Jenny Packham bude navrhovat kostýmy pro závěrečné dva díly Relikvií smrti. Jenny byla oceněna titulem Nejlepší britská svatební návrhářka na akci Bridal Buyer Awards 2008 popsané na stránce Vogue.com v článku "Královna rób červeného koberce" a "Jedna z londýnských úspěšných vývozců".

John Hurt potvrdil svůj návrat do role Olivandera

3. května 2009 v 18:19
olivNa slavnostním přivítání v Tribece se objevil herec John Hurt, jenž ztvárnil roli Olivandera v Kameni mudrců. Herec potvrdil svůj návrat v sedmém pokračování filmu- Relikvie smrti.

"Bylo to skvělé dělat na prvním filmu, teď je to jako znovunávštěva Quentin Crispa, kromě té 33 leté pomlky."

"Je to pro mě velmi krutá část poslední knihy, když pomyslíte na její zápletku."

Další fotky z natáčení Relikvií

3. května 2009 v 18:14
Na internetu se objevilo pět nových fotek+video z natáčení Relikvií smrti. Fotky se týkají převážně scény, kdy Trio utíká ze svatby Billa a Fleur.
Na video se můžete podívat ZDE :)

Emma Watson Picture
 
 

Reklama