Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


rozhovory

Rozhovor z Poster Book: Emma Watson

31. května 2009 v 19:11 | Kristen
Celé jméno: Emma Charlotte Watson
Postava z HP: Hermiona Grangerová
Narozeniny: 15. duben
Znamení: Beran
Oči: Hnědé
Vlasy: světlé
Poslední film (kromě HP): Ballet Shoes

Móda a univerzity

26. března 2009 v 15:25

Magazín Io Donna udělal rozhovor s Emmou. Povídání je hlavně o módě, univerzitách a filmových projektech. Padla i zmínka o bestselleru Stmívání.

Chtěla bys dostat roli ve Stmívání?
"Neměla jsem čas Stmívání číst. Ale myslím, že si to přečtu, protože se o tom stále víc hovoří."

Pracuješ a studuješ. Začínaš navštěvovat univerzitu...
"Je to vzrušující část mého života. Už jsem vyrostla, ale je trochu strašidelné, že budu muset být mimo svůj domov. Zatím jsem si zvolila univerzitu v Americe, ale nevím jistě, jestli tam chci jít."

Proč do Ameriky? Nemáš náhodou Oxford a Cambridge blízko domova?
"V Americe se můžete přihlásit na 4 různé předměty a potom si vybrat jednu specializaci. Zato v Anglii můžete navštěvovat jeden předmět po dobu 3 let. Je to omezené."

Pro britský tisk jsi módnou senzací. Mohla bys popsat svůj styl?
"Jsem Londýňanka, počasí je tu trochu studené. To podporuje francouzský styl. Je to kombinace ulice s venkovem. Tak se mi to líbí. Moje máma tento vkus má a právě od ní jsem se hodně naučila."

A od Kate Moss?
"Ona má příliš velkolepý styl. Okamžite můžete vidět, že má hodně šatů, které stále střídá."

Co si myslíš o trendu, v kterém chtějí být všechny ženy štíhlé?
"Myslím si, že to nikomu neprospívá. Nemám ráda diety, zato ráda vařím a jím. Umím udělat velmi dobrý koláč s borůvkami a mandlemi a žádná dieta mi to nezakazuje."Rozhovor Emmy pro Crash magazine!

15. března 2009 v 12:26
01. Emma by ráda žila ve Francii a chcela by umět plynule mluvit francouzsky. (já myslela že umí:)
02. Emma mluví o tom, proč chce studovat umění, fotografování, literaturu a dějiny historii. Říká, že by nikdy nechtěla studovat politiku nebo filozofii. Na univerzitě se chce učit, najít si nové kamarády a byt anonymní. Chce se cítit "normální".
03. Miluje zdobení. Říká, že je to kreativní způsob jak vyjádřit seba sama. To je důvod, proč má ráda umění.
04. Emma si opravdu myslí, že Karl Lagerfeld je génius a že photoshoot byl jeden z nejkrásnějších který kdy dělala. (Crash Magazine photoshoot a myslím že máme opačný názorxD)
05. Emma v poslední době poslouchá hodně hudby typu folk a blues.
06. Její nejhorší nočná můra jsou žraloci.
07. Její nejoblíbenější zvuk je smích dětí.
08. Její oblíbená kniha je "The Shadow of the Wind", kterou napsal Carlos Ruiz Zafón.
09. Nemůže dělat len jednu část umění. Říká, že je to příliš složité, ale uznala, že exhibice Francisa Bacona v Tate Gallery v Londýne byla nejkrásnější, jakou viděla.
10. Ve svojem volném čase se věnuje charitě. Nechce být jen tváří projektu.
Rozhovor s Emm pro Daily Mail!

2. února 2009 v 18:19
Emma Watson, filmová Hermiona Grangerová promluvila v novém rozhovoru pro DailyMail hlavně o své osmnátce, kterou dovršila v polovině loňského dubna. Nemá ráda, když ji lidi nazývají slavnou a myslí si, že dovršení osmnácti let je důležitým životným přelomem...

více v článku...

Emma: "Rozchod s Hermionou"

4. ledna 2009 v 10:18
Jsou to opravdu různorodé pocity," říká Emma o opouštění své postavy. "Bude to hořko-sladké. Bude to velmi děsivé, protože to byla opravdu velká část mého života.
Za chvíli to bude více, než deset let, co jsem se stala Hermionou. Bude to těžké, ale já jsem připravena na to, jít dál. Myslím, že budu připravená na další a další projekty.
Bude to vzrušující."


Rozhovor s Emmou

21. prosince 2008 v 20:04
1. Která role je zábavnější: hraní čarodějky, nebo princezny?
Emma: O, někdy princezna! ( smích ) Je to sen každé malé dívky! Naprosto.. především krásná princezna! A je skvělé prcovat s lidmi jako jsou Sigourney Weaver, Dustin Hoffman a Matthew Broderick. Pracovala jsem s Matthewem, potkala jsem Dustina, když byl v Londýně a dnes jsem potkala Sighourney, bylo to hezké.

Emma o Robertu Pattisonovi

17. prosince 2008 v 15:46
Na videu Emma mluví o Robertu Pattisonovi ze Stmívání. Také tam jsou záběry jak Emma dabuje a má nahlavě úžasnou korunku.


>>>>Zdroj<<<<

Emma o módních přehlídkách

8. října 2008 v 16:53

Darek Blasberg ze stránky Style.com měl možnost setkat se s Emmou Watson během jejího výletu na Týdnu módy v Pařížy. Mluvila s ní právě o této události, které se Emma zúčastnila.

Rozhovor najdete v celém článku.

Emma,rozhovor o studiu a na National movie 2008(video)

12. září 2008 v 14:52
Herečka Emma Watson zvažuje studium v USA. Pro jeden deník uvedla, že se už prihlásila na několik vysokých škol. Jestli by šla studovat do USA, tak by to bylo studium uměni, řekla. Pokud však zůstane ve Velké Británii, chtěla by studovat anglickou literaturu. Jej vyjadření odporují zprávam o tom, že už prijala nabídku studovat na univerzitě v Cambridge.
Taktéž se na internetu objevilo její video, na kterém Emma vyhlašuje víítěze soutěže National Movie 2008 v kategorii rodinného filmu. Na videu znova v krásnych bílých šatech a vystupuje na javiště za velkého potlesku.
video v článku
 
 

Reklama