Ahojky, jsme v 1.kole SONPzTS tak pls hlásněte tady pro Ginny and Kristen a Alice Cullen-Hale :)
Děkujem mooc!! :)


Rubeus Hagrid - Robbie Coltrane

Robbie slaví!

30. března 2009 v 20:00
Dnes 30.3.2009 slaví své 59 narozeniny představitel RubeuseHagrida - Robbie Coltrane!

Dnes slaví rubeus Hagrid!

6. prosince 2008 v 15:16
Dnes 6.12.2008 slaví své 80 narozeniny učitel péče o kouzelné tvory,klíčník a šafář v Bradavicích Rubeus Hagrid. Vše nej Hagride!!

Hagrid - fotky

25. srpna 2008 v 10:48

Rubeus Hagrid

20. července 2008 v 13:15
Šafář, klíčník a hajný v Bradavicích. Je dvakrát větší a pětkrát širší než normální lidé - je totiž potomkem lidského otce a obryně. Celý obličej mu zakrývají štětiny ježatých černých vlasů a vousů, téměř se nehne bez svého spratkového kabátu s mnoha kapsami, ve kterých přechovává vše, nač si vzpomenete - včetně konvice na čaj a páru plchů. Působí divoce, ale je to citlivka a dobrák od kosti. Kdysi v Bradavicích studoval, ve třetím ročníku však musel za podivných okolností školu opustit. Nový ředitel Albus Brumbál ho pak zaměstnal jako hajného a nechal ho bydlet v malé boudě na školních pozemcích.
Hagrid je velkým přítelem a částečně i důvěrníkem Harryho Pottera. Nekriticky miluje nebezpečná zvířata a různé stvůry - čím větší bestie, tím větší pravděpodobnost, že si ji Hagrid oblíbí a pokusí se ji pořídit jako domácího mazlíčka. Vlastní kupodivu normálního a dobráckého loveckého psa Tesáka a podezřelý růžový deštník.
 
 

Reklama